Sign In

Blog

Latest News
COVID-19

COVID-19

COVID-19, Çin’in Vuhan Eyaleti’nde 2019 yılında ortaya çıkmış olup tüm dünyayı etkisi altına almıştır. Söz konusu salgın tüm dünyada birçok sektörü etkilemiştir. Bu sektörlerin başında insanların yoğun bir şekilde bir arada olduğu etkinlik sektörü yer almaktadır.

Pandeminin bu sektörü bu denli etkilemesi düzenlenen etkinliklere yeni boyutlar kazandırmış, etkinliklerin uygulanışını değiştirmiş ve daha kapsamlı tedbirler alınmasına neden olmuştur. Meetolia olarak pandemi sürecinde katılımcılarımızın, iş ortaklarımızın ve üyelerimizin sağlığını her şeyin önüne alıyor ve bu doğrultuda önlemler alıyoruz.

T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından 01.10.2020 tarihli COVID-19 Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberi yayınlanmıştır. Meetolia, COVID-19’a karşı tedbirleri bu rehber kapsamında almaktadır.

Meetolia olarak aldığımız önlemler etkinlik türüne, yerine ve katılımcı sayısına göre değişmektedir. Öte yandan bilgilendime afişleri, havalandırma koşulları, etkinlik yerinin temizliği, ikramlar vb. tedbirler kapsamında hazırlanmakta olup katılımcılarımızın sağlığını göz önünde bulundurarak organize edilmektedir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.